Agencja Towarzyska Biały Bór  Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Agencja Towarzyska Biały Bór Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

2 lipca, 2019 0 przez Doradca Finansowy

Dziś zajmiemy się dosyć osobliwym tematem, a nawet może ogromnym kłopotem. Powiedzieć możemy filozoficznie wręcz, że jest to problem „ogromny”.

Agencja Towarzyska Dębno Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

O czym zatem mielibyśmy mówić? O męskości, a ściślej o takim męskim atrybucie męskości, czyli o wielkości penisa. Zredagowano na owy temat ogromną liczbę pozycji naukowych, książek, artykułów. Najważniejszym pytaniem pozostaje kwestia: czy rozmiar penisa ma znaczenie? I zostaje tylko jedna rzecz, kogo pytamy?

zdzwon teraz biale tlo ww 34 708877582

Agencja Towarzyska Dębno Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Istnieje wiele tekstów piszących o tym, że wcale nie, że ważne jest to co mamy, że liczy się sprawność i tak dalej… Panowie przecież zawsze wymyślą odpowiednie wytłumaczenie. A panie, będąc oczywiście perfekcyjnie wychowanymi, również stwierdzą, że wcale nie jest to istotne…

tabletki na potencje Vigrax

Agencja Towarzyska Dębno Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Jednak czy tak jest naprawdę? Przeczytałem ostatnio stwierdzenie, że kobieta, która uważa, że rozmiar penisa nie ma znaczenia jest tą, która nigdy nie zasmakowała przyjemności z zabawy z większym penisem…

I co, ciężko się z tym nie zgadzać, prawda panowie…?

Osobiście kieruję się ku stwierdzeniu, że rozmiar penisa wywiera znaczenie, i to duże. Tak naprawdę jest istotny dla naszej seksualnej partnerki, dając jej niezwykle wiele rozkoszy, przyjemności, spełnienia… Lecz także ma niewątpliwe znaczenie dla panów. Uwierzcie mi panowie, odpowiednio duży penis potrafi niezwykle dobrze oddziaływać nie tylko na nasze erotyczne życie, ale zwłaszcza potrafi podnieść własną samoocenę. Dopiero wówczas można się czuć prawdziwym facetem, prawdziwym macho, prawdziwym samcem… Lecz co dokonać, gdy natura poskąpiła nam co nieco w tym ciężkim temacie…? Nic straconego, żyjemy obecnie w takim czasie, w którym granice niemożności są przekroczone prawie codziennie. Mamy bardzo sporo możliwości zmiany tego stanu rzeczy.

Agencja Towarzyska Dębno Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Przychodzi nam tu z odsieczą dzisiejsza medycyna, i gałąź estetyczna, która umie każde uchybienie skorygować, podczas gdy nasze zdrowie jest całkowicie w dobrych rękach. Jest to rozwiązanie drogie, ale bardzo efektywne. Możemy także ufać farmaceutycznej branży, która opiera się na składnikach naturalnych, gdzie zwiększacz penisa jest środkiem, który możemy używać zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Posiadamy również do dyspozycji sporo skutecznych systemów ćwiczeń, jakie potrafią nas do przybliżyć do oczekiwanych rezultatów. To tak naprawdę jest indywidualna kwestia – na co chcemy i możemy pozwolić sobie.

Agencja Towarzyska Dębno Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Lecz pytanie, czy warto, czy trzeba? Cóż, panowie, powiem tak, spróbujcie, nie stracicie… To uczucie męskości, jakie w was urośnie, to uczucie siły, możliwości jest niezwykle ważne. A ponadto, a może najważniejsze, świadomość, że nasza partnerka jest zadowolona w pełni, że jest ona po prostu usatysfakcjonowana po osiągnięciu fantastycznego orgazmu – to rzecz bezcenna. Nie traćcie czasu na myślenie, na udowadnianie sobie, że to przecież nieistotne, to nic, że mały, skoro jest niezwykle sprawny…. W jakim celu to? Wszelką teorię możemy oczywiście zbudować i potem bronić jej do końca. Warto?

Agencja Towarzyska Dębno Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

 

Zobacz również Dymanie za darmo