Leasing Żarki  zadzwoń  887332665

Leasing Żarki zadzwoń 887332665

30 października, 2019 0 przez Doradca Finansowy

Leasing to bardzo ciekawa forma pozyskanie rzeczy, które są nam niezbędne. Zespala ze sobą dwie czynności: pożyczki i dzierżawy.
Przedmiot leasingu na podstawie umowy nie staje się twoją własnością, możesz z niego korzystać, tylko przez ustalony umownie czas.

Leasing Żarki

 

 

Najczęściej leasing dotyczy samochodów, chociaż wszystkie przedmioty, które są Ci niezbędne do zarządzania firmą możesz nabyć korzystając z tej metody. Świeżo otwarte firmy starać się o leasing już pierwszego dnia prowadzenia działalności. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w siedzibie omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi prosto nawiążesz kontakt przy pomocy wygodnego formularza, zamieszczonego na stronie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Oczywiście, możesz porozmawiać bezpośrednio ze specjalistą w dziedzinie leasingu wykonującym pracę w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

Podczas rozmowy uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a są naprawdę nieliczne) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Nakłady pieniężne które są ponoszone na leasingi, doliczamy do kosztów firmy i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Kontakt z agentem, który oceni sytuację majątkową i podatkową, kierowanej przez Ciebie działalności gospodarczej, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla właściciela małej i średniej firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to duże usprawnienie. Najistotniejsze jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

W tej formie, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale profesjonalny sprzęt i auta dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Działanie jest banalne. Dokonujesz wyboru auta, ustalasz warunki finansowania, wypełniasz formularz zdalnie lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Zyski płynące z tych działań są bezcenne. Zyskujesz cenny czas, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której jeśli negocjował byś samodzielnie zapewne byś nie otrzymał. Jeździsz nowym autem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty ograniczasz się do zakupu paliwa, nad problemami z obsługą serwisową sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Właściwie dobrane ubezpieczenia gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w razie awarii, czy gwarantują pokrycie wszelkich strat, jeśli ukradną Ci auto. Kolejna zaleta to że nie masz obowiązku wykupywania leasingowanego samochodu. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i uzyskanie korzystnej ceny także nas nie dotyczą.

Jeśli obawiasz się o fakt, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą płynność finansową masz dwa rozwiązania. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na samochód, który niekoniecznie jest nowy, a instytucje takie, jak Leasing Żarki oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz też być spokojny, jeśli decydujesz się na nowe auto.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z dostępnością gotówki, masz możliwości renegocjowania kredytu. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie każdy wie, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każdy, kto chce może skorzystać z tej wygodnej alternatywy kredytu.

Procedura jest bardzo podobna, jak w przypadku leasingu dla firm. Zawieramy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, który sobie wybraliśmy, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. Zawarta umowa określa, że posługujemy się autem, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Oczywiście, nie ma konieczności odkupu auta.

Firma Leasing Żarki będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: potwierdzenia tożsamości, zaświadczenia o dochodach, wydruku z konta osobistego.

Obligatoryjnie należy zawrzeć umowę ubezpieczenia. W tej sytuacji, poza wygodą rozwiązania, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie jest raportowany do banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Jasne jest, że jest to bardzo wysoka korzyśćjeśli planujemy zaciągnąć kredyt np. hipoteczny.

Leasing Żarki

 

Zobacz również Leasing uproszczony