Opony używane Czaplinek

Opony używane Czaplinek

24 czerwca, 2019 0 przez Doradca Finansowy

Opony Michelin uznawane są za same z najlepszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można korzystać zimą.

Opony używane Tuczno

Opinie o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one znaczenie specjalistów i klientów.

WEJDŻ KUP TERAZ

WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych uwagi w końcu wielu testów i wartości. Do najszybszych zalet opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– dużo delikatne parametry niezależnie od chwile roku,
– dużą odporność na wykorzystanie co jest pierwszym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Tuczno

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoce wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można jeździć zarówno w zimie. Nie uczestniczy ich mylić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie różnią się z nich parametrami. Idealnie dodają się dla samochodów w wersji małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów oraz małych aut dostawczych. Ogumienie to charakteryzuje się dużo ciekawymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. oraz małym zużyciem.

Opony używane Tuczno

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta jest porównywalną drogę hamowania na krótkiej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Tuczno

Na mokrej nawierzchni, która właśnie dominuje zimą, jesienią oraz wiosną opona uzyskała dużo łatwą klasę hamowania B. To, co oznacza model Crossclimate+ to fakt, że istnieje oponą stricte letnią, ale można z powodzeniem mieć spośród niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, a zawsze atakującą z momentu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co oferuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Opinie o Michelin Crossclimate+ są szczególnie dla nich wielkie, co potwierdza tylko tezę, że warto zainwestować w opony premium, szczególnie jeśli planujemy korzystać z opon cały rok, bez potrzebie zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ kupimy w kształcie od 15 do 19 cali.

Opony używane Tuczno

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami też wyjątkowo udanymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Pierwszym jest skorzystanie do jej budowy nowej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do powierzchni niezależnie od temperatury. Drugim ważnym czynnikiem jest bieżnik, będącym skutkiem doświadczenia oraz zaawansowanej technice, zastosowanej do jego założenia.

Bieżnik, który stał założony dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które umożliwiają dobrą przyczepność na krótkiej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest jednocześnie, a wraz ze schodzeniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co kieruje na odpowiednie jakości jezdne na śniegu. Najistotniejszym aspektem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na pełnej wysokości bieżnika zapewniają doskonałe właściwości jezdne. Podczas używania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające dobra przyczepność na śniegu.

Opony używane Tuczno

Zobacz również Tanie opony