Seks Nowogard  zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Seks Nowogard zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5 lipca, 2019 0 przez Doradca Finansowy

1. Przeciętna osoba uprawiając seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie niszcz się, jeśli masz, że końcu nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Mirosławiec zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo wartościowych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz polegający na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera seksualnego lub podczas bycia poprzez niego pitym. Wymienia się, że przez takie „imprezy” na świecie umiera od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Wymienia się, iż w regionach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi kończy na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zmniejszyć ryzyko końca z powodu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość osób ma całowanie szyi, delikatne klapsy, czy możne trzymanie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za bardzo interesujące. Większość kobiet nie pamięta także nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni kobiety najbardziej, jest z zmianie facet, który podczas seksu jest wystarczająco lekki także nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Mirosławiec zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do tego, że codzienne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego życia seksualnego. U osób mięśnie te płacą za zaciskanie pochwy, więc dobrze wytrenowane czynią ją mało ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, kiedy także jedynej kobiety. U ludzi zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Mirosławiec zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich znajduje kobiety, które przejmują „inicjatywę” za bardzo atrakcyjne, oraz tym, co 70% określiło jako wysoce nieatrakcyjne, jest za duży makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Pomimo tego, niewierność to nowy najpopularniejszy powód rozpadu związków z wieloletnim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi ma zdradę za coś złego bez sensu na sytuacje.

Seks Mirosławiec zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie dużych liczb mięsa, czosnku i cebuli, oraz najbardziej- palenie papierosów- to trzy czynniki, jakie mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (gdyby jesteś klientem) czy Twojego śluzu (w sukcesu kobiet). Jeżeli Twój przyjaciel nie lubi zaspokajać Cię ustami, zapytaj go, czy problem nie leży dziś w gustu Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety potrafi stanowić pożądana w efektach. Warto dodać, że produkty (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów realizowanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Mirosławiec zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że skoro kobieta mimo stosowania zdrowej diety dużej w warzywa i produkty (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli i czosnku, jakie mogą psuć gust i smak śluzu pochwowego) nadal boryka się z trudnym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz czy dwa razy w tygodniu probiotyk i pić napój z żurawiny, by pamiętać o swoją flotę bakteryjną. Po drugie- dobre będzie spanie bez bielizny, zaś w czasu dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla dzieci po zrobieniu siku (zamiast używania papieru) i oczywiście zakup żelu do higieny intymnej, który zamierza dobre PH dla okolic intymnych. Warto te udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, która nie zawsze daje duże objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% osób ma trudność z osiągnięciem orgazmu podczas stosunku seksualnego. Trudność jest tymże ogromniejsza, im daleko powiązana jest Twoja partnerka, to możliwości na uwzględnienie jej do szczytowania, jeśli poznaliście się godzinę temu, jesteś stosunkowo niewielkie. Gdy a chcesz je mało zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Mirosławiec zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz również  Seks telefon